Харків. Школа № 128

Ласкаво просимо!

Раді вітати вас на сторінці Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №128

/Files/photogallery/1/P8212109.JPG "Что такое школа для тебя? Здание, каких на свете много.
Может быть нелегкая тропа
Или в жизнь ведущая дорога?
Ты для нас - как кораблю причал,
Наша школа 128,
Как уютно в стенах твоих нам,
Ведь для нас ты самая родная!"

Школа заснована у 1969 році

Мова навчання - УКРАЇНСЬКА

Місія школи:

Разом з родиною перетворимо школу на життєтворчий простір для учнів.

Головна мета діяльності школи:

забезпечення умов для морального, інтелектуального, фізичного розвитку учнів, виховання громадянина демократичного суспільства, яке визнає освіченість, вихованість, культуру, інтелект, самосвідомість нації, її фізичне і духовне здоров’я найвищими цінностями.

Девіз школи:

"Учень - це не посудина, яку треба заповнити, а факел, який необхідно запалити"

Основними завданнями школи є:

• забезпечення реалізації прав громадян на загальну середню освіту;
• розвиток індивідуальності дитини на основі виявлення її задатків і здібностей;
• забезпечення організаційно-педагогічних умов для розвитку інтелектуально-пізнавальних та творчих здібностей дитини;
• збереження і зміцнення морального здоров’я учнів, створення умов для формування здорового образу життя;
• формування у підростаючого покоління високої патріотичної свідомості, готовності до виконання громадських і конституційних обов’язків, поваги до державних символів України;
• виховання шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної мови, національних цінностей українського народу та інших народів і націй.

Цілі і задачі на новий навчальний рік:

• сформувати особу, готову до самовизначення свого місця в творчому перетворенні оточуючого світу, до саморозвитку;
• забезпечити реалізацію прав кожного учня на отримання освіти відповідно до його потреб і можливостей;
• сформувати в учнів школи стійкі пізнавальні інтереси;
• включити кожного учня в роботу на заняттях як активних учасників й організаторів освітнього процесу;
• підвищити якість навчання школярів за рахунок освоєння технологій, які забезпечують успішність самостійної роботи учня.

Наукові теми, над якими працює педагогічний колектив:

• підвищення якості освіти, оновлення змісту і форми організації навчально-виховного процесу через удосконалення творчої співпраці вчителів і учнів.
• допомога учнівській молоді в життєвому самовизначенні, самореалізації, життєтворчості згідно з моральними нормами та в контексті ідеї інтеграції української держави в Європейський простір.

Профілі навчання школи III ступеня:

• суспільно-гуманітарний
• універсальний

У школі працює 43 учителів:

з них:
вищу освіту мають 41,
середню спеціальну освіту - 2,
учителів-методистів -3,
старших учителів - 8,
спеціалістів вищої категорії - 17,
спеціалістів першої категорії - 13,
спеціалістів другої категорії - 6,
спеціалістів - 7.

Вчитель обслуговуючої праці Хавкун А.В. проводить заняття педагогічної майстерні для вчителів - слухачів курсів підвищення кваліфікації при ХОНМІБО.

В 2010/2011 навчальному році функціонує 22 класси, в яких навчається 543 учнів.

Сучасні технології, які використовує педагогічний колектив:

• психологічний супровід навчально-виховного процесу;
• інформаційно-комп'ютерна технологія;
• технологія колективного творчого виховання;
• проектна технологія;
• критичне мислення.

В рамках шкільної програми "ОБДАРОВАНІСТЬ" функціонують:

гурток "Юний стрілець", "Влучний стрілець", "Захисник Батьківщини" гурток "Моделювання іграшок - сувенірів" гурток "Хоровий спів" гурток "Хоровий спів "Веселка"" гурток "Сучасного танцю" гурток "Плетіння на спицях і гачком"

За підсумками 2009/2010 н.р. із 33 випускників 23 вступили до вищих навчальних закладів.
Наші вихованці є активними учасниками та переможцями:

• ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін;
• Інтелектуальних турнірів;
• Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Харківського відділення МАН (3 учня стали переможцями районного та обласного етапів);
• Всеукраїнського математичного конкурсу "Кенгуру" (брали участь 183 учня);
• Щороку визначаються учні на стипендію Харківської міської ради "Кращій учень навчального закладу"

Наш випускник – це

• Людина творча